تاریخچه ما

دکتر نوشین بهزادی
متولد آذر 1370،شهر بوشهر مقاطع تحصیلی خود را در شهر اصفهان در رشته تجربی گذراند و فارغ التحصیل پزشکی عمومی در سال 98 از دانشگاه علوم پز‌شکی اصفهان میباشد و فعالیت خود را در زمینه کاسمتیک و زیبایی از سال 98 آغاز و کار خود را در حیطه پوست، مو، تناسب اندام بصورت همزمان در دو بخش تدریس و انجام اقدامات زیبایی شامل : انواع مزوتراپی و مزوژل، تزریق بوتاکس، تزریق انواع ژل و فیلر شروع کرد.

همچنین درحال حاضر علاوه بر انجام اقدامات زیبایی گفته شده به آموزش در بخش‌های مزوتراپی ، تزریق بوتاکس وفیلر ، لیفت با نخ ، تزریق چربی و کار با دستگاه‌ها و تجهیزات زیبایی فعالیت داریم.

از علایق اصلی دکتر نوشین بهزادی در زمینه انواع مزوتراپی جهت درمان لک و کک و مک، جوانسازی و لیفت صورت،کنترل و درمان ریزش مو و کنترل آکنه و درمان جای جوش و همچنین پیکرتراشی غیر جراحی و کاهش سایز موضعی میباشد.
برای اولین بار مزوتراپی بصورت ترکیبی و درمان موثر برای مشکلات پوستی و مو و چاقی موضعی توسط دکتر نوشین بهزادی معرفی و انجام شد.
در مرکز دیاموند انواع مزوتراپی با جدیدترین پروتکل های درمانی برای مراجعین محترم انجام میشود، همچنین با توجه به عدم شناخت کافی روش درمانی مزوتراپی در بین مردم جامعه و صرف هزینه های بالا جهت درمان لک، درمان جوش و آکنه ،ریزش مو، لاغری موضعی و تناسب اندام، برآن شدیم روش مزوتراپی را به غیر از حیطه تدریس در مقوله اقدامات درمانی_زیبایی به عموم مردم جامعه معرفی کنیم.

about-dr-noushin-behzadi

تخصص ما

0
مزوتراپی
0
کربوکسی تراپی
0
فیلر و ژل
0
بوتاکس

نیاز به مشاوره داری؟ همین حالا با ما تماس بگیر