مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی روشی نوین برای زیباسازی پوست و مو و تناسب اندام با کاهش سایز موضعی میباشد.

در روش مزوتراپی مواد مورد نیاز بصورت مستقیم در اختیار سلول ها و بافت ها قرار میگیرد

برای رسیدن به لایه میانی پوست، پزشک از سوزن های باریک و کوتاه استفاده میکند و مواد مزوتراپی شامل ویتامین ها، اسید آمینه، عصاره های گیاهی با دوز مناسب و عمق مناسب در اختیار بافت قرار میگیرد.

در حال حاضر بعلت مزایا و کاربردهای گسترده مزوتراپی در دنیا از محبوبیت چشمگیری برخوردار شده است.

 

کاربردهای مزوتراپی :

آبرسانی و جوانسازی پوست صورت، دورچشم، گردن و دکلته، جوانسازی پشت دست.

رفع تیرگی و سیاهی دور چشم

درمان و رفع لکهای صورت و کک و مک

کنترل چربی صورت و درمان جوش و آکنه.

کنترل چربی موی سر و درمان شوره سر

درمان ریزش مو، افزایش تراکم و رویش مجدد موها

رفع چربی های موضعی ناحیه شکم و پهلو، بازوها و غبغب

درمان سلولیت و حالت پوست پرتقالی مناطق مختلف بدن.

رفع چین و چروک پوست و افتادگی پوست صورت

و مزوتراپی درد، جهت درمان و تسکین دردهای مزمن اسکلتی_عضلانی.

 

مزوتراپی(mesotherapy)چیست

 

بعلت استفاده از سوزن های باریک و کوتاه،مزوتراپی درد غیر قابل تحملی ندارد و طبق صلاح دید پزشک از مواد بی حسی نیز استفاده میشود.

یکی از مزایای مزوتراپی جوابدهی بهتر و سریع تر نسبت به مصرف دارو و مکمل های خوراکی و استفاده از شامپو و محلول های مختلف میباشد. مزوتراپی مشکل شما را درمان میکند و ماندگاری طولانی بدنبال دارد در صورتی که محلول های موضعی و داروها به محض قطع مصرف احتمال برگشت مشکل را بدنبال دارد.

در مرکز ما، مزوتراپی به روش کاملا علمی، با به روز ترین تکنیک تزریق خواهد شد و طی جلسه مشاوره، تعداد جلسات مورد نیاز و نوع مواد مزوتراپی  مشخص و در پرونده ثبت میشود.

فواصل جلسات درمانی مزوتراپی دو هفته یکبار، به تعداد 4 تا 6 جلسه میباشد که با نظر پزشک ممکن است کمتر و یا بیشتر شود.

بعد از تزریق مزوتراپی، فرد دوران نقاهت و مراقبت خاصی نخواهد داشت و به فعالیت های روزمره خود بصورت عادی ادامه خواهد داد.

جوابدهی و نتیجه گیری از جلسات مزوتراپی تماما به تشخیص ، مهارت و تجربه پزشک بستگی دارد. در این مرکز

ما با مرغوب ترین برندهای روز دنیا و مجوز دار، و بصورت مواد ترکیبی، مزوتراپی را به روش کاملا علمی با جوابدهی بالا برای شما انجام خواهیم داد.

آن چیزی که باعث وجه تمایز ما از سایر مراکز زیبایی در جوابدهی بالای مزوتراپی در جلسات اولیه شده است، در نظر گرفتن برنامه درمانی متفاوت برای هر شخص میباشد.

بطور مثال درمان و کنترل ریزش مو در افراد متخلف متفاوت است و در مرکز ما از یک ویال آماده مزوتراپی برای تمامی افراد استفاده نمیشود، بلکه بعد از جلسه مشاوره و ثبت شرح حال و مشخصات مراجعه کننده در پرونده، نوع و میزان مواد و همچنین ترکیب مخصوص آن فرد مشخص و طبق پروتکل های درمانی اجرا میشود.

و حتی مواد و ترکیبات مورد استفاده برای یک شخص طی جلسات درمانی یکسان نبوده و با توجه به اخذ شرح حال، در هر جلسه متفاوت خواهد بود.

تلاش ما بر این است که بر همگان روشن شود، مزوتراپی استفاده از یک ویال آماده برای همه افراد نیست بلکه یک روش درمانی_زیبایی کاملا تخصصی است که باید توسط پزشک انجام پذیرد.

در کلینیک ما، در بخش جوانسازی پوست و تناسب اندام

روش مزوتراپی بصورت ترکیبی با جدیدترین دستگاه های جوانساز و لاغری بصورت پکیج درمانی در اختیار مراجعه کنندگان محترم قرار میگیرد.

یکی دیگر از روش های نوینی که  بصورت ترکیبی با مزوتراپی ارائه میشود، روش کربوکسی تراپی میباشد. کربوکسی تراپی نیز یک روش مزوتراپی اما با گاز خالص کربن دی اکسید میباشد.

از جمله موارد درمانی کربوکسی تراپی میتوان به کنترل و درمان ریزش مو، رفع تیرگی نواحی مختلف بدن،جوانسازی صورت، دست و دکلته و رفع تیرگی دورچشم، رفع اسکارهای جوش و آکنه و اسکارهای ناشی از بخیه و جراحی، استرچ مارک های بدن، درمان و تسکین درد و گرفتگی های عضلانی اشاره کرد.

جالب است بدانید، ریزش موی ارثی، کک و مک های صورت و تیرگی های ارثی دورچشم علی رغم تصور افراد جامعه که دیگر راه حلی نداشته و قابل درمان نیست، به روش مزوتراپی و ترکیب با روش کربوکسی تراپی بسیار موثر، قابل کنترل و درمان میباشد.

در کلینیک ما، با توجه به اجرای تخصصی انواع مزوتراپی و در نظر گرفتن پکیج های درمانی مناسب هر شخص، از یک زیبایی مقرون بصرفه و درمانی ماندگار بهره مند خواهید شد.

سوالات رایج در مورد مزوتراپی مو:

از چه شامپویی استفاده کنم؟ از چه قرص مکملی جهت کنترل ریزش مو استفاده کنم؟ آیا آمپول های تقویتی نیاز است؟

در جواب باید گفت :

در روش مزوتراپی، استفاده از شامپوها و محلول های مختلف، قرص های مکمل و آمپول های تقویتی به حداقل رسیده، زیرا در مزوتراپی مو تمام مواد مورد نیاز فولیکول مو بصورت مستقیم در دسترس سلول و فولیکول های مو قرار میگیرد.

در صورت نیاز به استفاده از شامپو و مکمل های خوراکی، طبق نظر و صلاح دید پزشک به مراجعه کنندگان توصیه خواهد شد. هیچ شامپو و محلولی به تنهایی نمیتواند مو را تقویت و از ریزش آن جلوگیری کند زیرا عمق نفوذ این مواد به حدی که به فولیکول مو دسترسی پیدا کنند، نمیباشد. در حالیکه در روش مزوتراپی با تزریق مواد مورد نیاز، دقیقا در عمقی که فولیکول مو قرار دارد، درمان صورت میگیرد.

مزوتراپی چیست مزوتراپی چیست مزوتراپی چیست مزوتراپی چیست مزوتراپی چیست مزوتراپی چیست

مزوتراپی چیست مزوتراپی چیست مزوتراپی چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید